Medical Staff Pushing Patient in WheelchairPIERWSZA WIZYTA Z UŁOŻENIEM PLANU ŻYWIENIOWEGO

Ułożenie indywidualnego planu dietetycznego wymaga sporo pracy! Na pierwszej wizycie musisz pojawić się osobiście!:  analizuję twoją dokumentację, jesteś badany, mierzony i ważony, również na analizatorze składu ciała BIA. Przeprowadzam szczegółowy wywiad na temat Twoich problemów dotyczących odżywiania się, dolegliwości, przebiegu choroby i sposobu dotychczasowego leczenia. Pamiętaj o właściwym przygotowaniu do wizyty!

Na podstawie danych zebranych w czasie pierwszej wizyty układam dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy. Drogą e-mailową: otrzymujesz 7-dniowy jadłospis – wzór dostosowany do twojej choroby, stopnia jej zaawansowania, etapu leczenia, chorób współistniejących. A co najważniejsze otrzymujesz analizę twojego dotychczasowego 3-dniowego jadłospisu – będziesz zdziwiony jak wiele błędów żywieniowych popełniasz!

Jeśli istnieje taka konieczność kwalifikuję pacjentów również do żywienia do- i pozajelitowego.

KOSZT UŁOŻENIA INDYWIDUALNEGO PLANU ŻYWIENIOWEGO:
dr Aleksandra Kapała 350 zł
mgr Agnieszka Surwiłło 250 zł

WIZYTA KONTROLNA (30 MINUT):

Zalecana jest zazwyczaj od 6-12 tygodni od pierwszej wizyty i służy:
– ocenie stanu odżywienia po pewnym czasie od zastosowania zaleceń, ponownie wykonywany jest pomiar BIA,
– nauce wymiany składników diety w jadłospisie (porcje równoważne),
– ocenie zleconych badań (jeśli będą konieczne).

WIZYTY KONTROLNE:
dr Aleksandra Kapała 150 zł
mgr Agnieszka Surwiłło 100 zł

UWAGA! JEŚLI PO WYDANIU PLANU ŻYWIENIOWEGO MASZ PYTANIA CZY WĄTPLIWOŚCI, KTÓRE NIE MOGĄ ZACZEKAĆ DO WIZYTY KONTROLNEJ ZGŁOŚ SIĘ NA PRZYSPIESZONĄ KONSULTACJĘ DOTYCZĄCĄ TWOJEGO PLANU ŻYWIENIOWEGO! NA TWOJE PYTANIA ODPOWIE DIETETYK – KOSZT DODATKOWEJ KONSULTACJI TO 60 ZŁ (30 MINUT)

KONSULTACJE ŻYWIENIOWE BEZ UKŁADANIA PLANU ŻYWIENIOWEGO (60 MINUT):

Jeśli potrzebujesz konsultacji dietetycznej, omówienia swojego sposobu odżywiania, ale nie jest Ci potrzebny plan żywieniowy (jadłospis).

Analizuję twoją dokumentację, jesteś badany, mierzony i ważony, również na analizatorze składu ciała BIA. Przeprowadzam szczegółowy wywiad na temat Twoich problemów dotyczących odżywiania się, dolegliwości, przebiegu choroby i sposobu dotychczasowego leczenia.

KONSULTACJE BEZ UKŁADANIA PLANU ŻYWIENIOWEGO:
dr Aleksandra Kapała 200 zł
mgr Agnieszka Surwiłło 150 zł

Formy płatności:
– gotówka
– karta płatnicza
– przelew  87 1910 1048 2755 7892 2317 0001 Deutsche Bank, w tytule wpisz „plan dietetyczny” oraz  nazwisko i imię pacjenta

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com